Zajazd „Orchidea” usytuowany w miejscowości Gołębiów koło Lipska rozpoczął swoją działalność w 2011roku.

Zajazd zaprasza do restauracji i hotelu. Nasza restauracja charakteryzuje się przestronnym i stylowym wnętrzem, smaczną kuchnią i profesjonalną obsługą.

Niepowtarzalna atmosfera zajazdu jest gwarancją niezapomnianych chwil.
Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe do 300 osób.

Zajazd posiada klimatyzowaną salę restauracyjno-bankietową połączoną z salą taneczną co daje pełnię komfortu podczas rodzinnego obiadu czy biesiady z przyjaciółmi.
Na obszarze całego lokalu udostępniony jest dla gości internet bezprzewodowy Wi-Fi

W okresie letnim zapraszamy Państwa do ogródka letniego oraz altany, gdzie można zjeść posiłek na świeżym powietrzu wśród pól i lasów. Plac zabaw pozwoli dziecku zrelaksować się w przerwie podróży a rodzicom delektować się posiłkiem.

Gościom proponujemy nocleg w hotelu w jednym z 7 pokoi z łazienkami wyposażonych w pełny węzeł sanitarny. Do dyspozycji gości posiadamy TV oraz internet Wi-Fi. Przebywający u nas goście mogą korzystać ze stołu kawowo-herbacianego. Dodatkowym atutem jest dobrze wyposażony aneks kuchenny do ogólnej dyspozycji gości.  Propozycja ta jest dla gości weselnych, turystów i kierowców jadących drogą krajową Warszawa-Sandomierz (DK79). Przy budynku znajduje się parking samochodowy monitorowany udostępniony dla wszystkich naszych gości.

 

Zajazd ” Orchidea” cieszy się na spotkanie z Państwem i jest przygotowany do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

…..:::::Z::a::p::r::a::s::z::a::m::Y:::::…..